Jesteś tutaj: Home

O Strategii Rozwoju na sejmiku

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 25 marzec 2013 13:48

Jesienią ma zostać przyjęta Strategia Rozwoju Województwa 2014-2020. Do tego czasu jak zapowiada marszałek Piotr Całbecki, dokument będzie konsultowany.

Przygotowany na sesje zarys strategii, który budził duże wątpliwości mieszkańców zachodniej części regionu, jak wyjaśnił marszałek nie zawiera głosów zgłaszanych na konsultacjach społecznych w poszczególnych powiatach.

 

Z tego zatem wynika, że głosy z powiatu nakielskiego dotyczące rewitalizacji linii kolejowej nr 356 oraz powiatu sępoleńskiego i tucholskiego w sprawie obwodnic, nie zostały póki co nawet rozpatrzone.

 

Nie można się jednak dziwić, że w swoich opiniach mieszkańcy powiatów, gdzie bezrobocie przekracza 25%, wyrażają swoją nieufność wobec braku konretów ze strony marszałka.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy