Jesteś tutaj: Home

Turyści harleyowcy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 19 maj 2018 12:45

W środę w Bydgoszczy rozpoczął się europejski zlot FH-DCE Super Rally. Szacuje się, że przez Bydgoszcz przewinąć może się łącznie około 10 tys. fanów motocykli ze stajni Harley Davidson. Przechodząc przez starówkę nie sposób nie zauważyć żadnego harleyowca, z tego natomiast zadowoleni są restauratorzy.

Centrum zlotu znajduje się w Myślęcinku, jest to jednak w pewnym sensie impreza zamknięta dla środowiska, bowiem konieczność zakupu biletów wstępu sprawia, iż nie jest to czołowa atrakcja dla bydgoszczan.

 

Uczestnicy zlotu – w 90% obcokrajowcy – głównie z z Rosji, Skandynawii, Węgier, Włoch, Czech, Hiszpan, są przede wszystkim turystami, którzy przez kilka dni przebywają w naszym regionie. Od godzin przedpołudniowych widoczni są w centrum miasta, spacerujący nad Brdą oraz korzystający z usług punktów gastronomicznych. Można powiedzieć wydający pieniądze, bowiem na tym zlocie zarobi również lokalna gospodarka.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy