Jesteś tutaj: Home

Port Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 20 grudzień 2017 21:21
Port Lotniczy Bydgoszcz w grze komputerowej YouTube

Kilka tygodni temu przedstawiliśmy przygotowaną przez bydgoszczanina trasę do gry ,,OMSI 2 Symulator Autobusu”, w której odwzorowany został fragment bydgoskich ulic. Dzisiaj na tapetę weźmiemy twórczość związaną z grą Microsoft Flight Simulator X.

Gra Microsoft Flight Simulator X pozwala zasiąść za sterami różnych samolotów i podróżować pomiędzy lotniskami niemalże na całym świecie. Poszczególne lotniska zostały jednak odwzorowane w różny sposób, raz lepiej raz gorzej. Podchodząc do lądowania w Porcie Lotniczym Bydgoszcz od strony wschodniej, możemy mieć problem aby odnieść wrażenie, iż lecimy nad Bydgoszczą. W grze nie dostrzeżemy również drogi krajowej nr 25, która bezpośrednio sąsiaduje z lotniskiem. Gdy jednak zbliżymy się do płyty lotniska, zobaczymy już znacznie bardziej realne odwzorowania. Dość charakterystyczny będzie budynek terminalu lotniska, choć w wersji przed modernizacją.

 

Polecamy również nasz materiał o symulatorze autobusu – Pojeździć po Bydgoszczy w grze

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy