Jesteś tutaj: Home

Na cmentarzu komunalnym powstał wodociąg

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 20 październik 2017 06:57
Na cmentarzu komunalnym powstał wodociąg Fot: Pit1233

Od kilku dni na cmentarzu komunalnym przy ulicy Wiślanej funkcjonuje 25 punktów czerpania wody, które zasilane są siecią wodociągową. Jest to spełnienie oczekiwań wielu mieszkańców, którzy narzekali na psujące się pompy ręczne.

Do tej pory na cmentarzu przy ulicy Wiślanej wodę można było jedynie wypompować za pomocą jednej z 15 pomp ręcznych. Były one jednak wyeksploatowane, stąd też często ulegały awariom. Od dłuższego czasu mówiło się o potrzebie budowy sieci wodociągowej, co się dokonało w ostatnim czasie. Od kilku dni mamy bowiem do dyspozycji 25 punktów czerpania wody w ramach sieci wodociągowej, której budowa kosztowała 559 tys. zł.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja