Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPalikot: Posłowie zamiast świętować niech pracują nad budżetem

Palikot: Posłowie zamiast świętować niech pracują nad budżetem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 08 grudzień 2012 18:37

Niech święta obchodzą biskupi, a posłowie w tym czasie przygotują porządnie budżet – powiedział w Bydgoszczy Janusz Palikot, który jest przeciwny przerwie świątecznej dla parlamentarzystów.

 

 

O tym, że w opinii jego partii projekt budżetu przygotowany przez rząd jest kiepski, ma świadczyć zapowiedź, że Ruch Palikota planuje zgłosić ponad tysiąc poprawek – Najbliższe posiedzenie będzie dość długie, bo potrwa od poniedziałku do piątku. To jednak zbyt mało czasu, aby je wszystkie merytorycznie rozpatrzyć – mówił Janusz Palikot w hotelu Holiday Inn.

 

Ruch Palikota chce między innymi zmniejszenia wysokości dotacji jakie przekazywane są na cele związane z religią z budżetu państwa. Niech za organizacje lekcji religii płacą zainteresowane parafie, a nie pańtwo.

 

Szerzej o pomysłach budżetowych Janusza Palikota wkrótce na naszym portalu.

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Zawisza ma poważnego partnera

    Polski Koncern Naftowy Orlen będzie partnerem klubu Zawisza Bydgoszcz. Największy gracz na polskim rynku naftowym będzie wspierał zarówno drużynę seniorów oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

  • PZPN przekazał Bydgoszczy repliki Pucharu Polski i Superpucharu

    W 2014 roku Zawisza Bydgoszcz osiągnął historyczny sukces zdobywając Puchar Polski, po pokonaniu w meczu finałowym Zagłębia Lubin. Niedługo później bydgoski klub pokonał w meczu o Superpuchar Polski Legię Warszawa. Później dla Zawiszy zaczął się gorszy czas, a trofea zniknęły.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas