Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSpór po 11 listopada przenosi się do Bydgoszczy

Spór po 11 listopada przenosi się do Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 07 grudzień 2012 17:38

Dzień po zamieszkach na obchodach Święta Niepodległości w Warszawie SLD zapowiedziało delegalizacje Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo Radykalnego. Odpowiedzią tych organizacji był wniosek o delegalizację Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Nie minął miesiąc od tego wydarzenia, a jutro Młodzież Wszechpolska zorganizuje pod siedzibą bydgoskiego SLD - Chcemy zaprotestować przeciwko polityce tej partii, która, jak widać, chce ograniczyć nie tylko pluralizm, ale w imię walki z tzw. Faszyzmem, zdelegalizować największe polskie organizacje narodowe, od lat skupiające w sobie setki młodych patriotów, konserwatystów i nacjonalistów – czytamy w komunikacie MW.

 

Pikieta rozpocznie się o godzinie 13:30 przed siedzibą SLD przy ulicy Gdańskiej 10.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski
  • Zawisza ma poważnego partnera

    Polski Koncern Naftowy Orlen będzie partnerem klubu Zawisza Bydgoszcz. Największy gracz na polskim rynku naftowym będzie wspierał zarówno drużynę seniorów oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas