Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZłapani za nielegalny pobór prądu

Złapani za nielegalny pobór prądu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 05 grudzień 2012 20:21

Wydział Kryminalny z bydgoskich Wyżyn zatrzymał dwóch mieszkańców ulicy Smoleńskiej, którym postawiony zostanie zarzut kradzieży.

Policyjne śledztwo pozwoliło ustalić, że dwa mieszkania nielegalnie zostały podłączone do sieci elektrycznej.

 

Funkcjonariusze zanim przystąpili do sprawdzenia informacji skontaktowali się z pracownikami firmy dostarczającej energie elektryczną. Wszystko wskazywało na to, że w tych lokalach nie powinno być prądu. We wtorek kryminalni „odwiedzili” wytypowane mieszkania przy ulicy Smoleńskiej. Tam potwierdziły się ustalenia mundurowych. Na miejscu wyszło, że jedna z zamieszkujących tam osób znająca się na elektryce podłączyła się nielegalnie do sieci – relacjonuje mł. asp. Przemysław Słomski.

 

W jednym z mieszkań znajdowała się osoba poszukiwana listem gończym. Policjanci szacują obecnie wysokość strat spowodowanych nielegalnym poborem energii elektrycznej.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Nasz bohater!

  We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

  Etykiety: Jacek Góralski
 • Zawisza ma poważnego partnera

  Polski Koncern Naftowy Orlen będzie partnerem klubu Zawisza Bydgoszcz. Największy gracz na polskim rynku naftowym będzie wspierał zarówno drużynę seniorów oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

Wiadomości sportowe

 • Premier wygłosił expose, posłowie pytali, a później Sejm udzielił wotum

  Wtorek w Sejmie był ważnym dniem, zarówno dla nowego, a właściwie starego premiera Mateusza Morawieckiego, który wygłosił expose przed drugą kadencją rządu Prawa i Sprawiedliwości, ale też dla debiutantów w Sejmie, bowiem wielu z nich pierwszy raz miało okazję zabrać głos z mównicy.

 • Znamy projekt budżetu województwa na 2020 rok

  Do połowy listopada organy wykonawcze samorządów musiały zaprezentować projekt budżetu na 2020 rok. Przy tej okazji rozgorzała dyskusja o skutkach obniżki podatku PIT dla samorządów, w przypadku województw udział w podatku PIT jest symboliczny, bowiem wynosi około 1%, stąd też w dyskusji o budżecie Województwa Kujawsko-Pomorskiego na 2020 rok, ten wątek zostanie pominięty.

  Etykiety: Piotr Całbecki

Wiadomości z regionu

Śledź nas