Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZłapani za nielegalny pobór prądu

Złapani za nielegalny pobór prądu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 05 grudzień 2012 20:21

Wydział Kryminalny z bydgoskich Wyżyn zatrzymał dwóch mieszkańców ulicy Smoleńskiej, którym postawiony zostanie zarzut kradzieży.

Policyjne śledztwo pozwoliło ustalić, że dwa mieszkania nielegalnie zostały podłączone do sieci elektrycznej.

 

Funkcjonariusze zanim przystąpili do sprawdzenia informacji skontaktowali się z pracownikami firmy dostarczającej energie elektryczną. Wszystko wskazywało na to, że w tych lokalach nie powinno być prądu. We wtorek kryminalni „odwiedzili” wytypowane mieszkania przy ulicy Smoleńskiej. Tam potwierdziły się ustalenia mundurowych. Na miejscu wyszło, że jedna z zamieszkujących tam osób znająca się na elektryce podłączyła się nielegalnie do sieci – relacjonuje mł. asp. Przemysław Słomski.

 

W jednym z mieszkań znajdowała się osoba poszukiwana listem gończym. Policjanci szacują obecnie wysokość strat spowodowanych nielegalnym poborem energii elektrycznej.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu