Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTargi InnoForm odbędą się w formule on-line

Targi InnoForm odbędą się w formule on-line

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 07 kwiecień 2021 15:49

Gdy przed rokiem, na początku kwietnia, odbywały się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym IV targi InnoForm, nikt nie przewidywał, że są to jedne z ostatnich targów przed pandemią COVID-19, która sprawiła, iż tego typu wydarzenia będą mocno ograniczone. Pod koniec kwietnia planowana jest 5 edycja, tym razem w całości w formule on-line.

Targi InnoForm to marka Bydgoskiego Klasta Przemysłowego i Targów w Krakowie. Tematycznie dotyczy przede wszystkim branży przetwórczej i tworzyw sztucznych. W ubiegłym roku dużo uwagi poświęcono zagadnieniom związanym z recyklingiem, część wystawców chwaliła się nowymi technologami w tym zakresie. Branża coraz więcej uwagi poświęca ekologii.

 

- Pokazujemy, że te plastiki nie są takie złe, że można je przetwarzać wielokrotnie, można z nich robić rzeczy o których nie mamy pojęcia – wyjaśniała przed rokiem Katarzyna Meger, prezes Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, zaangażowanego w organizację targów.


W tym roku targi odbędą się w dniach 20-22 kwietnia, całkowicie w formule on-line - O tym, że nie każdy plastik jest zły, o ogromnej roli tworzyw sztucznych w gospodarce obiegu zamkniętego oraz o wyzwaniach, jakie stoją przed producentami, porozmawiamy podczas jedynego w Polsce wydarzenia online dla branży narzędziowo-przetwórczej – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

 

Tegoroczna edycja będzie poświęcona też wpływowi pandemii COVID-19 na funkcjonowanie branży przetwórczej.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu