Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRuch pociągów między Bydgoszczą i Toruniem wstrzymany

Ruch pociągów między Bydgoszczą i Toruniem wstrzymany

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 02 marzec 2021 15:30

Przed godziną 14 kierujący samochodem ciężarowym zahaczył dźwigiem sieć trakcyjną, która została uszkodzona. Do zdarzenia doszło na wysokości ulicy Przemysłowej w Bydgoszczy. Ruch pociągów pomiędzy Bydgoszczą i Toruniem został wstrzymany. Przewoźnicy organizują komunikację zastępczą. Dla pasażerów oznacza to opóźnienia.

 

Linia kolejowa nr 18 to obecnie jeden z najważniejszych pasażerskich ciągów przebiegających przez Bydgoszcz. Pociągi PKP Intercity są kierowane drogą okrężną przez Inowrocław, co wydłuża czas podróży o dobrą godzinę. Polregio na odcinku Bydgoszcz – Solec Kujawski wprowadziło autobusową komunikację zastępczą.

 

PKP PLK do przeprowadzenia napraw skierowało pociąg sieciowy. Szacuje się, że ruch będzie wstrzymany do około godziny 20.

 

Aktualizacja:

Od godziny 16 ruch został wznowiony na jednym torze.

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu