Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPróbowali otworzyć dyskotekę pod pretekstem wydarzenia partyjnego

Próbowali otworzyć dyskotekę pod pretekstem wydarzenia partyjnego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 08 luty 2021 12:17

W sobotę swoją działalność próbował wznowić jeden z klubów nocnych przy Wełnianym Rynku. Oficjalnie odbywało się w nim spotkanie partii Strajk Przedsiębiorców, z udziałem Pawła Tanajno, który w 2015 i 2020 roku bezskutecznie ubiegał się o funkcje prezydenta kraju. Po kilku godzinach lokal został zamknięty przez służby.

Aktywność polityczna Tanajno w ubiegłym roku głównie opierała się na kwestionowaniu obostrzeń sanitarnych przeciwko COVID-19. Wiosną ubiegłego roku organizował w Warszawie manifestacje rzekomo przedsiębiorców, na których dość aktywne było środowisko STOP NOP, straszące już wówczas szczepionkami przeciwko COVID-19, na długie kilka miesięcy przed ich wynalezieniem.

 

W sobotę w lokalu przy Wełnianym Rynku pojawili się pracownicy sanepidu, policja, i Izba Administracji Skarbowej. Wyproszono gości, po kontroli zamknięto lokal wskazując tworzenie niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia obywateli. Nie można wykluczyć też nałożenia wysokiej kary na właściciela lokalu.

 

Największe polskie partie z powodu aktualnej fali epidemii COVID-19 zrezygnowały z organizaci kongresów. W 2020 roku Prawo i Sprawiedliwość planowało wybory władz centralnych i regionalnych, które nie doszły jednak do skutku, z uwagi na wzrost liczby zakażeń w kraju.

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu