Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW Toruńską możemy jednostronnie wjechać z ronda

W Toruńską możemy jednostronnie wjechać z ronda

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 05 luty 2021 15:05
W Toruńską możemy jednostronnie wjechać z ronda Fot: Bogusław Białas

Od dzisiaj z Ronda Bernardyńskiego możemy zjechać w ulicę Toruńską. Zjazd ten został zamknięty kilka miesięcy temu w związku z przebudową Ronda Bernardyńskiego. Z uwagi na to, że zamknięcie Mostu Uniwersyteckiego wpłynęło na płynność ruchu w mieście, ZDMiKP postanowił priorytetowo potraktować ponowne otwarcie zjazdu z tego ronda.

Ruch jest jednak jednostronny, co oznacza, że z Toruńskiej na rondo nie zjedziemy – jest to oczywiście tymczasowa sytuacja. Przebudowa ronda jest częścią modernizacji ulicy Kujawskiej. W ramach tej inwestycji w grudniu uruchomiona została linia tramwajowa wzdłuż Kujawskiej.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu