Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJutro w południe planowane jest otwarcie obwodnicy Bydgoszczy

Jutro w południe planowane jest otwarcie obwodnicy Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 30 grudzień 2020 10:23

W czwartek 31 grudnia pożegnamy symbolicznie 2020 rok, tego dnia w południe planuje się otwarcie odcinka drogi ekspresowej S-5 Białe Błota – Tryszczyn. Oddanie odcinka zapowiadano przed końcem 2020 roku i tak wszystko wskazuje się jutro stanie. Równo rok wcześniej – 31 grudnia 2019 roku, do użytku oddano odcinek Tryszczyn – Aleksandrowo.

 

Odcinek północy z Aleksandrowa do Tryszczyna nie cieszy się obecnie zbyt dużym zainteresowaniem kierowców, głównie dlatego, że jest to obwodnica niepełna. Planowane na jutro oddanie odcinka od Białych Błot powinno to zmienić, bowiem samochody jadące od strony Poznania na Gdańsk, będą mogły całkowicie ominąć Bydgoszcz.

 

 

Północno-zachodnia obwodnica Bydgoszczy będzie mieć ponad 28 km.

 

Jutro w południe planowane jest otwarcie obwodnicy Bydgoszczy

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu