Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTłumy przyszły na oficjalne zapalenie choinki miejskiej

Tłumy przyszły na oficjalne zapalenie choinki miejskiej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 07 grudzień 2020 11:04
Tłumy przyszły na oficjalne zapalenie choinki miejskiej Fot i video: Bogusław Białas

Coraz bliżej święta - można napisać, przez co emocje związane z Bożym Narodzeniem coraz bardziej się udzielają. Co prawda wciąż mamy daleko idące obostrzenia epidemiologiczne, ale bydgoszczanie klimatu świąt potrzebują, co było widoczne w niedzielę – w Mikołajki.

Przed południem dużym zainteresowaniem cieszyły się jarmarki:

 

Atrakcje w centrum przygotowano jednak na cały dzień, w obrębie ulicy Długiej miała miejsce druga edycja jarmarku odbywającego się m.in. z Muzeum Mydła i Historii Brudu czy kawiarnia Katarynka – nie mogą one bowiem pełnić z uwagi na obostrzenia swojej głównej roli, stąd też stały się przestrzenią do handlu świątecznego.

 

Zwieńczeniem dnia było uroczyste zapalenie choinki na Starym Rynku, na czym frekwencja dopisała. Była to atrakcja w szczególności dla dzieci.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu