Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZamiast stacjonarnego jarmarku ruszy we wtorek wirtualny

Zamiast stacjonarnego jarmarku ruszy we wtorek wirtualny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 30 listopad 2020 14:18

Od 1 grudnia na stronie www.jarmark.bydgoszcz.pl pojawi się 26 wirtualnych stoisk regionalnych kupców – pierwotnie mieli pojawić się oni na jarmarku na Moście Starofarnym, ale z uwagi na sytuację epidemiczną postanowiono jarmark przenieść do internetu. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta.

Wirtualny jarmark będzie się odbywać przez cały grudzień, do samego Sylwestra, będzie to przede wszystkim okazja, aby znaleźć ciekawe prezenty dla najbliższych czy ozdoby choinkowe.

 

- Z powodu pandemii, w tym roku nie udało nam się zorganizować tradycyjnego jarmarku na Moście Staromiejskim. Podobnie, jak w innych polskich i europejskich miastach, pomimo przygotowań odwołaliśmy świąteczne atrakcje dla mieszkańców. Aby wesprzeć kupców, którzy są z nami od kilku lat stworzyliśmy wirtualną wersję Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego. To też znakomita szansa dla bydgoszczan, by kupić oryginalne prezenty świąteczne, których nie znajdziemy w sklepach – mówi Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji.

 

Stronę jarmarkową ubogacą świąteczne przepisy kulinarne.

 

Warto wspomnieć, że w najbliższe dwa weekendy odbywają się też organizowane przez niektórych bydgoskich przedsiębiorców jarmarki stacjonarne, o czym więcej piszemy - Muzea i kawiarnie zmieniają się w jarmarki

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

IMG 20200117 135511 1

20 stycznia 1920 - wkroczenie wojsk polskich do Bydgoszczy

22 stycznia 1920 - oficjalne przyłaczenie Bydgoszczy do Polski

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Ponad 100 tys. mieszkańców kujawsko-pomorskiego było zakażonych COVID-19

    W czwartek 21 stycznia stwierdzono 729 nowe zakażenia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim, po uwzględnieniu tej liczby mamy łącznie od marca ubiegłego roku ponad 100 tys. zakażonych. W rzeczywistości liczba ta jest kilka razy wyższa, bowiem jak zaznaczają eksperci, klinicznie udaje się potwierdzić mniejszość zakażeń, bowiem wiele osób przechodzi COVID-19 bezobjaowo. Od początku pandemii zmarło w naszym województwie 2065 osób, granica 2 tys. została przekroczona we wtorek 19 stycznia.

    Etykiety: covid19
  • Eksperci przestrzegają przed dramatycznie niskimi emeryturami za 40 lat

    Obecnie przechodzący na emeryturę otrzymują średnio 50-60% ostatniej pensji, według obliczeń agencji Mercer w 2060 roku spadnie to do 25-30%, co może być dla wielu osób dramatem Eksperci uważają, że konieczne są reformy polskiego systemu emerytalnego, które mogą się wiązać z trudnymi decyzjami.

Wiadomości z regionu