Jesteś tutaj: HomeBydgoszczChryzantemy zamiast na cmentarze trafiły pod biura PiS-u

Chryzantemy zamiast na cmentarze trafiły pod biura PiS-u

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 02 listopad 2020 12:12
Chryzantemy zamiast na cmentarze trafiły pod biura PiS-u Fot: Bogusław Białas

Nagła decyzja o zamknięciu cmentarzy od soboty do poniedziałku zdenerwowała wielu Polaków, ale przede wszystkim tych, co z handlu w okresie Wszystkich Świętych żyją. W całej Polsce w weekend przed siedzibami Prawa i Sprawiedliwości przedstawiciele opozycji składali je, w ramach solidarności ze sprzedawcami zniczy i kwiatów. W niedzielę krótki happening odbył się w Bydgoszczy.

Przed siedzibą PiS przy ulicy Gdańskiej, gdzie mieszczą się biura posłów: Tomasza Latosa, Piotra Króla i Ewy Kozaneckiej złożono kwiaty, znicze, pojawił się też krzyż z napisem ,,Śp. Wolność”. Złożono także wieńce pogrzebowe. Na niektórych złożonych materiałach pojawiły się wulgaryzmy.

 

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu