Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPo południu może dojść do blokady głównych arterii Bydgoszczy

Po południu może dojść do blokady głównych arterii Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 26 październik 2020 14:04

W okolicach godziny 17:00 może dojść w centrum Bydgoszczy do poważnych utrudnień. W ramach protestu przeciwko zakazowi aborcji eugenicznej zapowiadane są blokady dróg. W mediach społecznościowych skrzykują się osoby do zablokowania m.in. ulicy Focha, Ronda Jagiellonów i Ronda Fordońskiego, co w efekcie może sparaliżować ruch w całym centrum.

 

Mamy póki co do czynienia tylko z zapowiedziami, zważywszy jednak na to, że w całej Polsce pomimo zakazu zgromadzeń organizowane są protesty, trzeba ten scenariusz traktować jako realny. Protest uliczny ma polegać na zatrzymaniu pojazdów na pasie ruchu oraz trąbieniu.

 

Przed możliwymi utrudnieniami w ruchu ostrzega też Komenda Wojewódzka Policji zapowiadając, że policjanci będą robili wszystko, aby upłyniać ruch.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu