Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCOVID-19 nie tylko niebezpieczny dla seniorów. Zmarł uczeń bydgoskiej szkoły

COVID-19 nie tylko niebezpieczny dla seniorów. Zmarł uczeń bydgoskiej szkoły

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 13 październik 2020 11:15
COVID-19 nie tylko niebezpieczny dla seniorów. Zmarł uczeń bydgoskiej szkoły Fot: James Gathany

W poniedziałek Zespół Szkół nr 30 Specjalnych w Bydgoszczy poinformował o śmierci swojego ucznia. Na Facebook-u kondolencje wyraził prezydent Rafał Bruski i zaapelował o bydgoszczan o odpowiedzialność - włodarz Bydgoszczy nie chciał jednak informować o przyczynach zgonu. Nieoficjalnie mówi się, że uczeń był zakażony wirusem COVID-19, na chwilę obecną nie został jednak ujęty w wykazie zgonów z powodu COVID-19.

Zmarły uczeń miał zaledwie 20 lat. Utarło się przekonanie, że na COVID-19 umierają ludzie starsi, jest to co prawda największa grupa ryzyka, ale wirus jest niebezpieczny także dla młodych.

 

Oficjalnie natomiast jest potwierdzona śmierć, z powodu COVID-19, nauczycielki z Obrowa pod Toruniem. Kobieta miała 44 lata, więc do wieku uznawanego za senioralny jeszcze było jej daleko.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu