Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWiadukt do Fordonu w złym stanie, drogowcy wprowadzają zwężenie

Wiadukt do Fordonu w złym stanie, drogowcy wprowadzają zwężenie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 09 październik 2020 13:07
Wiadukt do Fordonu w złym stanie, drogowcy wprowadzają zwężenie Fot: ZDMiKP

Wiadukty Warszawskie to obecnie główna arteria łącząca centrum Bydgoszczy z Fordonem, wczorajsze analizy zlecone przez ZDMiKP wykazały, że znajdują się one w złym stanie technicznym, dlatego w trybie pilnym zdecydowano wprowadzić się na nich ograniczenia w ruchu. Zarząd Dróg zachęca kierowców do korzystania z alternatywnych dróg.

 

Na wiaduktach wprowadzone zostaną ograniczenia prędkości oraz ruch zostanie ograniczony jedynie do dwóch skrajnych pasów (od strony chodników), czyli będzie mniejsza przepustowość ruchu. ZDMiKP przewiduje, że w godzinach szczytu mogą tworzyć się korki. Zła informacja jest taka, że trzeba się przyzwyczaić do tych utrudnień nawet na kilka miesięcy.

 

ZDMiKP zlecił ekspertyzę opłacalności remontu wiaduktów, brana jest także pod uwagę ich przebudowa. Wiadukty oddano do użytku w 1973 roku

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Dr Sutkowski: Przebieg trzeciej fali pandemii w 70-80% zależy od nas samych

    Pandemia koronawirusa narasta, trzecia fala się wznosi i na tej fali dryfujemy, patrząc z niepokojem w przyszłość - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. Obecną sytuację w Polsce przyrównał do okrętu w czasie sztormu, gdzie niezbędna jest praca całej załogi.

    Etykiety: covid19
  • Poziom Bałtyku będzie rósł coraz szybciej i powodował ekstremalne zjawiska

    Wzrost poziomu Morza Bałtyckiego nie będzie zauważalny gołym okiem, ale spowoduje większą częstotliwość ekstremalnych zjawisk. – W okresach letnich na wybrzeżu Bałtyku możemy się spodziewać coraz silniejszych burz, a jesienią i zimą coraz groźniejsze będą wezbrania sztormowe, co będzie powodowało zalania najniżej położonych obszarów – mówi prof. dr hab. Szymon Malinowski, naukowiec z UW i PAN. Powodem wzrostu poziomu wód w morzach i oceanach jest globalne ocieplenie klimatu wywołane przede wszystkim nadmierną emisją gazów cieplarnianych.

Wiadomości z regionu