Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJutro odbędzie się MagdzińskiegoFest. Impreza inspirowana ma być Nocnym Batorym

Jutro odbędzie się MagdzińskiegoFest. Impreza inspirowana ma być Nocnym Batorym

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 17 wrzesień 2020 06:30
Nocny Batory 2019 Nocny Batory 2019 Archiwum

W tym roku z uwagi na epidemię COVID-19 inicjatyw na starówce nie było zbyt wiele, zrezygnowano z organizowanych raz w miesiącu niedziel handlowych oraz innych inicjatyw, które miały potencjał. Zrezygnowano także ze Święta Ulicy Długiej. Coś w tym roku uda się jednak jeszcze z ciekawszych wydarzeń zorganizować – w piątek 18 września odbędzie się przy ulicy Teofil Magdzińskiego – Magdzińskiego Fest.

W połowie września 2019 roku zorganizowano przy ulicy Stefana Batorego pierwszą edycję Nocnego Batorego. Wydarzenie pokazało, że tego typu wieczorne imprezy na bydgoskiej starówce, przy wykorzystaniu odpowiednich świateł potrafią zbudować klimat i mają duży potencjał. W planach były kolejne edycje w roku bieżącym, ale z uwagi na COVID-19, dopiero we wrześniu mamy MagdzińskiegoFest. Ulica Magdzińskiego może mieć nawet większy potencjał od Batorego, z uwagi na większą dostępność lokali gastronomicznych.

 

MagdzińskiegoFest rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do godziny 23:00. Nie zabraknie atrakcji muzycznych oraz specjalnych promocji w lokalach gastronomicznych.

 

Tak wyglądał w 2019 roku Nocny Batory:

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu