Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMuzeum Okręgowe będzie czynne dłużej – to odpowiedź na oczekiwania rzeczywistości

Muzeum Okręgowe będzie czynne dłużej – to odpowiedź na oczekiwania rzeczywistości

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 30 lipiec 2020 07:28
Muzeum Okręgowe będzie czynne dłużej – to odpowiedź na oczekiwania rzeczywistości Fot: Paweł Zielke

Muzeum Okręgowe od wtorku 28 lipca czynne jest od godziny 10 do 16, normalny czas funkcjonowania został wydłużony, aby umożliwić większej liczbie zainteresowanych wizytę, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Exploseum jest czynne natomiast do godziny 17.

Kolejną zmianą jest zwiedzenia Exploseum i Galerii Sztuki Nowoczesnej w towarzystwie przewodnika, w ostatnich tygodniach z uwagi na COVID-19 zwiedzać można było jedynie indywidualnie. Z przewodnikiem wystawy zwiedzić będą mogły grupy do maksymalnie 10 osób.

 

Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk przy wejściu na wystawę. Dodatkowo może się zdarzyć, że nie zostaniemy wpuszczenie do muzeum od razu, z uwagi na limity osób maksymalnie zwiedzających.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • AFP: Covid-19 zabił jak dotąd ponad 2 mln osób, zakaziło się ponad 94 mln

    Od początku pandemii koronawirusem na całym świecie wykryto ponad 94 450 660 zakażeń, Covid-19 zabił ponad 2 022 740 osób - podaje w niedzielę AFP, w oparciu o oficjalne statystyki poszczególnych krajów i dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

    Etykiety: covid19
  • Jurek Owsiak: 29. Finał WOŚP gotowy pod względem organizacyjnym i sanitarnym

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gotowa do 29. finału, nietypowego ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia. Tegoroczna akcja charytatywna to już blisko 8 tys. puszek stacjonarnych, 12 tys. eSkarbonek, prawie 1,4 tys. sztabów oraz rzesza wolontariuszy. – Liczymy się z tym, że w czasie pandemii zebranych pieniędzy może być dużo mniej. Ale zbiórka już trwa i o dziwo jednego dnia potrafi przybyć na naszym koncie ponad milion złotych. W tych czasach to nieprawdopodobna suma – mówi Jurek Owsiak, pomysłodawca i prezes Fundacji WOŚP. Finał rozpocznie się w sobotę 30 stycznia wieczorem.

    Etykiety: WOŚP

Wiadomości z regionu