Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZ Bydgoszczy polecimy do Grecji i Chorwacji

Z Bydgoszczy polecimy do Grecji i Chorwacji

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 24 czerwiec 2020 16:42
Z Bydgoszczy polecimy do Grecji i Chorwacji Fot: PLB

Na razie nie ma terminu reaktywowania połączenia lotniczego z Bydgoszczy do Warszawy, PLL LOT zapowiada natomiast w sezonie letnim dwa połączenia międzynarodowe z Portu Lotniczego Bydgoszcz – już od lipca.

Dzisiaj Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły kierunki lotów wakacyjnych na lipiec i sierpień. Z Bydgoszczy planowane są loty na grecką wyspę Zakynthos oraz do chorwackiego Zadaru. Loty do Chorwacji będą odbywać się w soboty od 4 lipca, natomiast do Grecji w czwartki od 9 lipca.

 

Od 1 lipca wznowić część połączeń na wyspy brytyjskie planuje RyanAir, co powinno nastąpić jeżeli nie zostanie utrzymany zakaz lotów do Wielkiej Brytanii, który decyzją rządową obowiązuje do 30 czerwca , z uwagi na sytuację epidemiczną.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • AFP: Covid-19 zabił jak dotąd ponad 2 mln osób, zakaziło się ponad 94 mln

    Od początku pandemii koronawirusem na całym świecie wykryto ponad 94 450 660 zakażeń, Covid-19 zabił ponad 2 022 740 osób - podaje w niedzielę AFP, w oparciu o oficjalne statystyki poszczególnych krajów i dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

    Etykiety: covid19
  • Jurek Owsiak: 29. Finał WOŚP gotowy pod względem organizacyjnym i sanitarnym

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gotowa do 29. finału, nietypowego ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia. Tegoroczna akcja charytatywna to już blisko 8 tys. puszek stacjonarnych, 12 tys. eSkarbonek, prawie 1,4 tys. sztabów oraz rzesza wolontariuszy. – Liczymy się z tym, że w czasie pandemii zebranych pieniędzy może być dużo mniej. Ale zbiórka już trwa i o dziwo jednego dnia potrafi przybyć na naszym koncie ponad milion złotych. W tych czasach to nieprawdopodobna suma – mówi Jurek Owsiak, pomysłodawca i prezes Fundacji WOŚP. Finał rozpocznie się w sobotę 30 stycznia wieczorem.

    Etykiety: WOŚP

Wiadomości z regionu