Jesteś tutaj: HomeBydgoszcz,,Głos Bydgoszczy”: Porozmawiajmy o naszym samorządzie

,,Głos Bydgoszczy”: Porozmawiajmy o naszym samorządzie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 21 czerwiec 2020 19:16

Mamy dzisiaj zaszczyt zaprezentować Państwu premierowe wydanie naszej audycji publicystycznej ,,Głos Bydgoszczy”, w której Adam Goździewski i Sebastian Grysiak będą prowadzić dyskusje na tematy kluczowe dla bydgoskiej, wojewódzkiej i osiedlowej samorządności. Premierowa dyskusja jest dość długa, ale dotyczy też szerokiego zagadnienia jakim jest podsumowanie 2019 roku w bydgoskim samorządzie.

 

Tematyka jest nieprzypadkowa, bowiem w najbliższą środę radni będą dyskutować nad udzieleniem prezydentowi Rafałowi Bruskiemu wotum zaufania i absolutorium, właśnie za 2019 rok. W dyskusji udział biorą: Jakub Mikołajczak (Koalicja Obywatelska), Marcin Lewandowski (Prawo i Sprawiedliwość), Dorota Paczewska (RO Łęgnowo-Wieś) oraz Marek Grabowicz (Stowarzyszenie ,,Górzyskowo”).

 

 

W dzisiejszym wydaniu nasi goście wielokrotnie próbowali się przekonywać do swoich racji, a przecież o to w dyskusjach powinno chodzić. Szczególnie trudną rolę miał radny Mikołajczak, który reprezentując koalicję rządzącą miastem musiał odnosić się do pojawiających się wątpliwości pozostałych gości. Mamy nadzieję, że ,,Głos Bydgoszczy”, który będziemy nagrywać przy okazji sesji samorządów, zapełni deficyt w lokalnej publicystyce.

 

Za pomoc w realizacji materiału dziękujemy Park Hotel w Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • 9 kolejka IV ligi nie namieszała w czubie tabeli. Nerwowo było na Gdańskiej

    Liderem po 9 kolejkach jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 22 punktów, ale ten klub ma jeden mecz rozegrany więcej od rywali z dalszych miejsc. Kolejne lokaty zajmują: Lider Włocławek, Zawisza Bydgoszcz (po 20 punktów) i Sportis Łochowo z 19 punktami. Kolejna Wda Świecie ma do Sportisu 4 punkty straty. Wszystkie wymienione kluby swoje spotkania w 9 kolejce wygrały.

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu