Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadny PiS o kryzysie śmieciowym: Krytyka musi być odpowiedzialna i merytoryczna

Radny PiS o kryzysie śmieciowym: Krytyka musi być odpowiedzialna i merytoryczna

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 27 kwiecień 2020 14:15

W sobotę radny Bogdan Dzakanowski skierował do wojewody pismo, w którym sugeruje wystąpienie do premiera Mateusza Morawieckiego, o wprowadzenie w Bydgoszczy zarządu komisarycznego, gdyż w jego opinii prezydent Rafał Bruski nie radzi sobie z kryzysem w gospodarce odpadami. Pomysł ten skrytykował radny PiS Paweł Bokiej, do niedawna kolega klubowy Dzakanowskiego.

Oskarżanie władz miasta o to, że przetarg na śmieci wygrała firma, która złożyła najkorzystniejszą ofertę, jest niczym innym jak próbą lansu jednego z radnych i to w czasie, kiedy szczególnie takich zagrywek powinniśmy unikać – napisał na Facebook-u radny Paweł Bokiej - Tak samo jak populistycznego wzywania do ustanowienia komisarza w Bydgoszczy. Krytyka musi być odpowiedzialna i merytoryczna, totalniactwo to droga do bycia wieczną opozycją.

 

Radny Bogdan Dzakanowski od początku kadencji był członkiem klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości, ale kilka tygodni temu zawiesił swoje członkostwo w klubie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu