Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWizualnie Astoria coraz bliższa wykończeniu

Wizualnie Astoria coraz bliższa wykończeniu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 23 kwiecień 2020 00:11
Wizualnie Astoria coraz bliższa wykończeniu Fot: Bogusław Białas

Budowa basenu nowej Astorii przy ul. Królowej Jadwigi powinna zakończyć się w tym roku i wszystko wskazuje, że tak będzie. W ostatnim czasie od strony Brdy i ulicy pojawiły włókna szklane, przez co wizualnie można odnieść wrażenie, że prace wykończeniowe powoli zbliżają się ku końcowi.

Jednocześnie dzięki temu już dzisiaj możemy sobie wyobrazić jak będzie budowany obiekt wkomponowywał się w krajobraz Śródmieścia. Co prawda od dawna w obiegu są wizualizacje projektowe, ale co innego zobaczyć wykańczany obiekt na żywo. Wewnątrz obiektu powstaje niecka regulowanego basenu zgodna ze standardami międzynarodowej federacji pływackiej FINA.

 

 

 

Fot: Bogusław Białas

 

Obiekt będzie wielofunkcyjny, od strony Brdy mieścić będą się hangary kajakowe, z których korzystać będzie w głównej mierze sekcja kajakowa Astori Bydgoszcz.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu