Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMiasto i TMMB organizują zbiórkę na bydgoskie szpitale

Miasto i TMMB organizują zbiórkę na bydgoskie szpitale

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 01 kwiecień 2020 00:04

Od dobrych dwóch tygodni piszemy, ale też inne media, o oddolnych inicjatywach bydgoszczan, którzy np. szyją maseczki lub drukują przyłbice dla lekarzy. Nie każdy ma na to czas, ale możemy wesprzeć szpitale finansowo. Zbiórkę funduszy organizuje Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy, we współpracy z Urzędem Miasta.

TMMB wraz z ratuszem będą kierować pieniądze do konkretnych bydgoskich szpitali, na zakup niezbędnego sprzętu i materiałów na walkę z epidemią koronawirusa. Darowizny można wpłacać na rachunek bankowy Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy (Jezuicka 4, 85-001 Bydgoszcz): 11 1020 1462 0000 7202 0364 6866.

 

W tytule przelewu* prosimy o wpisanie numeru telefonu lub adresu e-mail w celu umożliwienia pracownikom Urzędu Miasta kontaktu z darczyńcą. W ramach wdzięczności za zaangażowanie w akcję „Wspieramy bydgoskie szpitale” każdy wpłacający otrzyma podziękowanie od Prezydenta Bydgoszczy.

 

W przypadku pytań dotyczących zbiórki odpowiedzi są udzielane na e-mail: bks@um.bydgoszcz.pl lub pod numerem tel.: 795 160 843.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu