Jesteś tutaj: HomeBydgoszcz15 strażaków z Bydgoszczy na kwarantannie. Jednostka przechodzi dezynfekcje

15 strażaków z Bydgoszczy na kwarantannie. Jednostka przechodzi dezynfekcje

Napisane przez  Redakcja / Polsat News Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 31 marzec 2020 11:05

Jednostka ratowniczo-gaśnicza nr 1 w Bydgoszczy przejdzie dzisiaj dezynfekcje – informuje Polsat News, natomiast 15 strażaków, którzy pełnili wczoraj dyżur przechodzi obecnie kwarantanne. Ma to związek z tym, że jeden ze strażaków miast styczność z osobą chorą na koronawirusa.

Jeden ze strażaków pracuje również jako ratownik medyczny i to właśnie podczas pełnienia tej drugiej profesji, miał kontakt z chorym na COVID-19. Czeka on teraz na wynik testu na koronawirusa, jeżeli nie wykaże on zakażenia, wówczas zniesiona zostanie kwarantanna ze wszystkich strażaków.

 

Planuje się, że jednostka wróci do normalnej pracy jutro. Państwowa Straż Pożarna uspokaja, że nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa pożarowego. Na terenie Bydgoszczy działają nadal 4 jednostki z 5.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu