Jesteś tutaj: HomeBydgoszcz15 strażaków z Bydgoszczy na kwarantannie. Jednostka przechodzi dezynfekcje

15 strażaków z Bydgoszczy na kwarantannie. Jednostka przechodzi dezynfekcje

Napisane przez  Redakcja / Polsat News Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 31 marzec 2020 11:05

Jednostka ratowniczo-gaśnicza nr 1 w Bydgoszczy przejdzie dzisiaj dezynfekcje – informuje Polsat News, natomiast 15 strażaków, którzy pełnili wczoraj dyżur przechodzi obecnie kwarantanne. Ma to związek z tym, że jeden ze strażaków miast styczność z osobą chorą na koronawirusa.

Jeden ze strażaków pracuje również jako ratownik medyczny i to właśnie podczas pełnienia tej drugiej profesji, miał kontakt z chorym na COVID-19. Czeka on teraz na wynik testu na koronawirusa, jeżeli nie wykaże on zakażenia, wówczas zniesiona zostanie kwarantanna ze wszystkich strażaków.

 

Planuje się, że jednostka wróci do normalnej pracy jutro. Państwowa Straż Pożarna uspokaja, że nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa pożarowego. Na terenie Bydgoszczy działają nadal 4 jednostki z 5.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu