Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKobiecie grozi nawet 30 tys. zł grzywny za pójście do sklepu

Kobiecie grozi nawet 30 tys. zł grzywny za pójście do sklepu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 30 marzec 2020 14:28

Policjanci informują, że w czwartek 26 marca stwierdzono pierwszy przypadek naruszenia kwarantanny w Bydgoszczy. 59-latka, która została objęta kwarantanną z uwagi na to, że powróciła ostatnio zza granicy. Kobieta poszła jednak do jednego z bydgoskich marketów na zakupy.

O tym, że osoba objęta kwarantanną robiła zakupy ktoś powiadomił policjantów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze w odzieży ochronnej podjęli wobec kobiety interwencje. Tłumaczyła się ona, że musiała jakoś zaopatrzyć się w żywność i w leki.

 

O tym jaka kara ją spotka zdecyduje sąd. W skrajnym przypadku może być to nawet kara 30 tys. zł. W Bydgoszczy kwarantanną według stanu na nadzielę było 621 osób, w województwie kujawsko-pomorskim – 7786.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Polska podzielona – dwie ,,debaty” prezydenckie

    W poniedziałek mieliśmy do czynienia na pewno z rzeczą niespotykaną do tej pory w polskich kampaniach wyborczych. W podobnym czasie odbywały się dwie ,,debaty”, przynajmniej takie miały być z nazwy – w Końskich w województwie Świętokrzyskim prezydent Andrzej Duda odpowiadał na pytania zaproszonych przez TVP obywateli, natomiast w Lesznie w Wielkopolsce Rafał Trzaskowski odpowiadał na pytania dziennikarzy mediów ogólnopolskich, również tych sobie nieprzychylnych.

  • Minister zdrowia przewiduje znaczny wzrost zachorowań na jesień

    Jesienią czeka nas pilnowanie dystansu, noszenie maseczek i powrót do rozsądku - zapowiedział szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski. Zapewnił, że służba zdrowia przygotowuje się do wzrostu zachorowań na COVID-19 spodziewanego jesienią.

Wiadomości z regionu