Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKobiecie grozi nawet 30 tys. zł grzywny za pójście do sklepu

Kobiecie grozi nawet 30 tys. zł grzywny za pójście do sklepu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 30 marzec 2020 14:28

Policjanci informują, że w czwartek 26 marca stwierdzono pierwszy przypadek naruszenia kwarantanny w Bydgoszczy. 59-latka, która została objęta kwarantanną z uwagi na to, że powróciła ostatnio zza granicy. Kobieta poszła jednak do jednego z bydgoskich marketów na zakupy.

O tym, że osoba objęta kwarantanną robiła zakupy ktoś powiadomił policjantów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze w odzieży ochronnej podjęli wobec kobiety interwencje. Tłumaczyła się ona, że musiała jakoś zaopatrzyć się w żywność i w leki.

 

O tym jaka kara ją spotka zdecyduje sąd. W skrajnym przypadku może być to nawet kara 30 tys. zł. W Bydgoszczy kwarantanną według stanu na nadzielę było 621 osób, w województwie kujawsko-pomorskim – 7786.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Szybko w kujawsko-pomorskim ubywa wolnych respiratorów

    Jeżeli chodzi o przyrost nowych zakażeń w województwie kujawsko-pomorskim, to tendencja jak w całym kraju jest wzrostowa, ale stabilna. Niepokój powinien budzić natomiast wzrost pacjentów w stanie ciężkim, którzy do oddychania potrzebują respiratorów.

    Etykiety: covid19
  • Narasta napięcie w związku z misją WHO w Chinach

    Misja pod egidą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Wuhanie nie przyniosła dotąd jasnej odpowiedzi na nurtujące świat pytanie o pochodzenie koronawirusa. Amerykańskie media zarzucają Chinom ukrywanie danych. W atmosferze napięć politycznych zespół naukowców przełożył publikację wstępnego raportu.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu