Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZDMiKP również dzisiaj dodał nowe kursy. Czy to wystarcza?

ZDMiKP również dzisiaj dodał nowe kursy. Czy to wystarcza?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 23 marzec 2020 14:04
ZDMiKP również dzisiaj dodał nowe kursy. Czy to wystarcza? Fot: Bartosz Bieliński

Po fali krytyki jaka wylała się na Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, po decyzji o wprowadzeniu w dni powszednie rozkładów jazdy właściwych dla sobót, niemalże każdego dnia oferta komunikacji miejskiej w Bydgoszczy jest poprawiana. Również dzisiaj doszło do zmian na trzech liniach.

Od dzisiaj – 23 marca – według rozkładów właściwych dla dni powszednich kursują linie nr: 5, 64 i 99. Wraz ze zmianami z ostatnich dni: według rozkładów dla dni powszednich jeżdżą linie:5, 56, 59, 60, 61, 64, 68, 71, 77, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98 i 99.

 

Pozostałe linie kursują według sobotnich rozkładów jazdy.

 

Zmniejszenie liczby autobusów przełożyło się na większy tłok w nich, co jest sytuacją nieodpowiedzialną w dobie epidemii koronawirusa. Czy wprowadzone w ostatnich dniach zmiany są wystarczające? Będziemy wdzięczni za sygnały o zapełnionych autobusach lub tramwajach, w celu eliminacji takich sytuacji w przyszłości.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

    Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

  • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

    Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu