Jesteś tutaj: HomeBydgoszczStara Bydgoszcz w wersji koloryzowanej

Stara Bydgoszcz w wersji koloryzowanej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 22 marzec 2020 18:28
Fontana ,,Potop" w wersji oryginalnej Fontana ,,Potop" w wersji oryginalnej

Archiwalne fotografie i stare pocztówki pozwalają nam wyobrazić sobie miasto sprzed wieku. Wówczas fotografia była jednak tylko czarno-biała. Przygotowaliśmy dla Was spacer po Bydgoszczy, który powstał w oparciu o materiały podkolorowane komputerowo.

 

 

 

Zdjęcia podkolorowano w aplikacji colorize-it.com

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu