Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNie ma sygnałów, aby koronawirus miał wpłynąć na miejskie inwestycje

Nie ma sygnałów, aby koronawirus miał wpłynąć na miejskie inwestycje

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 17 marzec 2020 00:21
Nie ma sygnałów, aby koronawirus miał wpłynąć na miejskie inwestycje Fot: Bogusław Białas

Mamy sytuację nadzwyczajną w Polsce, póki co jednak inwestycje toczą się normalnym trybem. Zdaniem prezydenta Rafała Bruskiego nie ma sygnałów, aby realizowane w Bydgoszczy inwestycje miały stanąć.

 

Obecnie dwie największe realizowane w mieście inwestycje to rozbudowa ulicy Kujawskiej wraz z rondem Bernardyńskim i Kujawskiem oraz rozbudowa ulicy Gruwnaldzkiej. Realizowanych jest też kilka mniejszych przedsięwzięć. Rozbudowa Kujawskiej, obejmująca budowę linii tramwajowej powinna się zakończyć jesienią. Taki też termin na dzisiaj jest aktualny. Jak widzimy na zdjęciach prace toczą się do przodu.

 

 

 

Fot: Bogusław Białas

 

Grunwaldzka ma być rozbudowana do połowy bieżącego roku, jak można zauważyć prace są już bliskie końca, więc ten termin nawet w przypadku wystąpienia większych zawiłości nie powinien być zagrożony.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Polska podzielona – dwie ,,debaty” prezydenckie

    W poniedziałek mieliśmy do czynienia na pewno z rzeczą niespotykaną do tej pory w polskich kampaniach wyborczych. W podobnym czasie odbywały się dwie ,,debaty”, przynajmniej takie miały być z nazwy – w Końskich w województwie Świętokrzyskim prezydent Andrzej Duda odpowiadał na pytania zaproszonych przez TVP obywateli, natomiast w Lesznie w Wielkopolsce Rafał Trzaskowski odpowiadał na pytania dziennikarzy mediów ogólnopolskich, również tych sobie nieprzychylnych.

  • Minister zdrowia przewiduje znaczny wzrost zachorowań na jesień

    Jesienią czeka nas pilnowanie dystansu, noszenie maseczek i powrót do rozsądku - zapowiedział szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski. Zapewnił, że służba zdrowia przygotowuje się do wzrostu zachorowań na COVID-19 spodziewanego jesienią.

Wiadomości z regionu