Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBędzie jeden pociąg więcej do Warszawy

Będzie jeden pociąg więcej do Warszawy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 07 marzec 2020 09:57
Będzie jeden pociąg więcej do Warszawy Fot: sevenyears

W przyszłą niedzielę – 15 marca - wejdzie w życie kwartalna korekta rozkładów jazdy pociągów. Są to zmiany głównie kosmetyczne, dotyczące zmian jazdy pociągów. Dotyczą one jednak wielu pociągów, stąd też przed ruszeniem w podróż należy zapoznać się z nowym rozkładem.

Dla przykładu – pociąg jadący przez Bydgoszcz do Berlina odjeżdżać będzie do soboty włącznie o godzinie 10:59, natomiast od niedzieli już o 10:54. PKP Intercity uruchomi też nowy pociąg IC Brda do Warszawy (trasą przez Toruń i Włocławek) o godzinie 6:11, z przyjazdem na Warszawę Centralną o godzinie 9:48. Będzie to trzeci pociąg pozwalający się dostać do Warszawy przed godziną 10. W praktyce będzie to jednak powrót do sytuacji sprzed 15 grudnia 2019 roku, gdy zmniejszono liczbę porannych pociągów pomiędzy Bydgoszczą i Warszawą.

 

Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 13 czerwca, gdy planowana jest półroczna korekta.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Czy dojdzie do debaty przed II turą i jaka ona będzie?

    Dzisiaj TVN, Onet i Wirtualna Polska planowany zorganizowanie debaty prezydenckiej pomiędzy urzędującym prezydentem Andrzejem Dudą oraz jego rywalem Rafałem Trzaskowskim – debata miała być transmitowana zarówno w telewizji oraz na portalach internetowych. Na taką formułę nie zgodził się jednak prezydent Andrzej Duda.

  • IBSP: Walka o prezydenturę wyrównana, ale Trzaskowski ma minimalnie większą szansę zostać prezydentem

    Sondaże stały się nieodzownym elementem kampanii wyborczej, ale w Polsce dostrzegamy, iż badania poszczególnych ,,sondażowni” niekiedy dość mocno się różnią. Po pierwszej turze wyborów prezydenckich ukazały się trzy badania – Kantaru dla TVN wskazującego na minimalną przewagę w drugiej turze Dudy, ale też na dużą prawie 10% grupę niezdecydowanych, IBRIS dla wp.pl, w którym wygrywa Rafał Trzaskowski oraz wczorajszy SocialChanges dla wpolityce.pl pokazujący na zdecydowaną przewagę prezydenta Andrzeja Dudy 6 punktami procentowymi.

Wiadomości z regionu