Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBędzie jeden pociąg więcej do Warszawy

Będzie jeden pociąg więcej do Warszawy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 07 marzec 2020 09:57
Będzie jeden pociąg więcej do Warszawy Fot: sevenyears

W przyszłą niedzielę – 15 marca - wejdzie w życie kwartalna korekta rozkładów jazdy pociągów. Są to zmiany głównie kosmetyczne, dotyczące zmian jazdy pociągów. Dotyczą one jednak wielu pociągów, stąd też przed ruszeniem w podróż należy zapoznać się z nowym rozkładem.

Dla przykładu – pociąg jadący przez Bydgoszcz do Berlina odjeżdżać będzie do soboty włącznie o godzinie 10:59, natomiast od niedzieli już o 10:54. PKP Intercity uruchomi też nowy pociąg IC Brda do Warszawy (trasą przez Toruń i Włocławek) o godzinie 6:11, z przyjazdem na Warszawę Centralną o godzinie 9:48. Będzie to trzeci pociąg pozwalający się dostać do Warszawy przed godziną 10. W praktyce będzie to jednak powrót do sytuacji sprzed 15 grudnia 2019 roku, gdy zmniejszono liczbę porannych pociągów pomiędzy Bydgoszczą i Warszawą.

 

Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 13 czerwca, gdy planowana jest półroczna korekta.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu