Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPlebiscyt, który przyniósł Bydgoszczy dość sporą reklamę, właściwie za darmo

Plebiscyt, który przyniósł Bydgoszczy dość sporą reklamę, właściwie za darmo

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 18 luty 2020 16:00

Dwa tygodnie temu zakończył się turystyczny plebiscyt – European Best Destination, który wygrało francuskie miasto Colmar. Bydgoszcz z 20 nominowanych miast zajęło 10 miejsce, wygrywając m.in. z Rzymem. O ostatecznej kolejności decydowali w głosowaniu internauci.

Wydział Promocji bydgoskiego ratusza wprost zachęcał do głosowania na Bydgoszcz, aby w ten sposób zwiększyć szanse miasta. Po ogłoszeniu wyników ukazało się przynajmniej kilkadziesiąt publikacji w różnych językach, w których wspomniano również, że 10. miejsce zajęło miasto z Polski – Bydgoszcz. Gród nad Brdą był jedynym miastem nominowanym do rywalizacji w ścisłej 20.

 

Plebiscyt organizowany jest od 2009 roku przez European Best Destination z siedzibą w Brukseli Dla Bydgoszczy był to debiut w tym plebiscycie i jak pokazały kolejne tygodnie, także darmowa reklama na całym kontynencie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

    Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

  • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

    Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu