Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOd kwietnia Lufthansa rezygnuje z sobotnich lotów

Od kwietnia Lufthansa rezygnuje z sobotnich lotów

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 17 luty 2020 00:21
Od kwietnia Lufthansa rezygnuje z sobotnich lotów Fot: Bartosz Bieliński

Obecnie samolotem z Bydgoszczy do Frankfurtu niemieckimi liniami państwowymi Lufthansa możemy latać codziennie. Od kwietnia do końca sezonu letniego Niemcy zrezygnują z sobotnich lotów.

Oznacza to, że ostatni sobotni lot do Frankfurtu odbędzie się w tym sezonie 28 marca. Loty sobotnie maja wrócić od listopada. Ma to związek z optymalizacją połączeń niemieckiego przewoźnika.

 

Lufthansa loty z Frankfurtu do Bydgoszczy zainaugurowała w 2015 roku, stopniowo zwiększając częstotliwość lotów. Frankfurt był przez lata dla Bydgoszczy jedynym hubem przesiadkowym, Lufthansa oferowała bilety z Bydgoszczy na cały świat, z przesiadką we Frankfurcie. Tym modelem biznesowym mogło zachwiać otwarte kilka miesięcy temu połączenie Bydgoszczy z Warszawą, realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu