Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZmiany w organizacji ruchu na najbliższe dni

Zmiany w organizacji ruchu na najbliższe dni

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 17 styczeń 2020 00:02

Od dzisiaj, z uwagi na świętowanie w Bydgoszczy 100. rocznicy powrotu do Polski, dojdzie do zmian w organizacji ruchu w centrum miasta.

Już w piątek (17 stycznia) o godzinie 17:00 zamknięty zostanie parking po południowej stronie ul. Grodzkiej. W sobotę po południu nie będzie możliwości parkowania m.in. przy Młynach Rothera oraz na wielu ulicach przyległych do Starego Rynku. Najwięcej zmian należy się spodziewać w niedzielę, 19 stycznia od godziny 8.00. Nastąpi zamknięcie ul. Jana Kazimierza, ul. Batorego, ul. Jezuickiej, ul. Farnej, ul. Malczewskiego, ul. Niedźwiedzia, a także ul. Długiej, od ul. Wąskiej do ul. Podwale, ul. Zaułek, ul. Ku Młynom i ul. Przyrzecze. Wjazd w zamkniętą strefę będzie możliwy wyłącznie dla wybranych uczestników ruchu drogowego. W poniedziałek, 20 stycznia około południa należy spodziewać się czasowego wstrzymania ruchu w obrębie ul. Farnej, ul. Jezuickiej i ul. Malczewskiego – na czas przejścia uczestników mszy świętej w Katedrze na płytę Starego Rynku, gdzie zaplanowano oficjalne obchody z ceremoniałem wojskowym – informuje Urząd Miasta Bydgoszczy.

 

Warte obejrzenia

  • Mecz Sportisu z Zawiszą był hitem 14 kolejki. Niebiesko-czarni nowym liderem

    Na najciekawsze mecze w tym sezonie IV ligi musieliśmy poczekać dopiero do jesieni. Hitem 14 kolejki był pojedynek Sportisu Łochowo z Zawiszą Bydgoszcz. Ten mecz można uznać za bardzo ciekawy, było w nim bowiem pełno emocji i gry do ostatniej minuty. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu.

    Coraz bardziej na rozgrywki odbija się epidemia COVID-19, od kilku kolejek kibice mecze

    Etykiety: piłka nożna
  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu