Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSzef klubu radnych PiS powołany na ministra

Szef klubu radnych PiS powołany na ministra

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 03 styczeń 2020 13:41

Premier Mateusz Morawiecki powołał na funkcję podsekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jarosława Wenderlicha, przewodniczącego klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Bydgoszczy. W praktyce będzie on zastępcą ministra Łukasza Schreibera, również związanego z Bydgoszczą.

Jarosław Wenderlich w Kancelarii Premiera będzie nadzorował proces legislacyjny. Z wykształcenia jest prawnikiem. W Radzie Miasta Bydgoszczy pełni funkcję szefa najważniejszej komisji – Komisji Rewizyjnej.

 

Pełnienie funkcji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nie koliduje prawnie z byciem radnym, stąd też być może Wenderlich nadal będzie pełnił mandat, choć jego centrum życiowym stanie się Warszawa.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu