Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKomunikacja miejska w okresie świąteczno-noworocznym

Komunikacja miejska w okresie świąteczno-noworocznym

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 24 grudzień 2019 07:04
Komunikacja miejska w okresie świąteczno-noworocznym Fot: Bartosz Bieliński

Dzisiaj przypada Wigilia, dzień w który większość z nas spędzi na rodzinnej wieczerzy, z tego powodu po godzinie 17:00 należy się spodziewać ograniczeń w funkcjonowaniu bydgoskiej komunikacji miejskiej.

 

Do wspomnianej godziny autobusy i tramwaje będą kursować według rozkładów dla dni powszednich, ale w okresie wakacyjnym. Po godzinie 17:00 na większości linii dojdzie do ograniczenia kursów. Wakacyjny wariant rozkładów jazdy obowiązuje już od wczoraj i zostanie zniesiony po 31 grudnia.

 

W środę i w czwartek mamy święta ustawowe, stąd też obowiązują rozkłady dla dni świątecznych.

 

W Sylwestra (31 grudnia) komunikacja miejska będzie funkcjonować według rozkładu dla dni powszednich do godziny 20:30. Po tej godzinie, podobnie jak w Wigilię, dojdzie do ograniczenia liczby kursów.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu

Śledź nas