Jesteś tutaj: HomeBydgoszczLewica Razem apeluje do radnych w sprawie miejskiego becikowego

Lewica Razem apeluje do radnych w sprawie miejskiego becikowego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 18 grudzień 2019 11:34

W trakcie gdy rozpoczynała się dzisiejsza sesja Rady Miasta, przedstawiciele bydgoskich struktur Lewicy Razem (nowa nazwa partii Razem) apelowali do radnych, aby nie likwidowali jednorazowego świadczenia przyznawanego po narodzeniu dziecka w wysokości 1 tys. zł. Projekt likwidujący ustanowiony w 2006 roku program, znajduje się w dzisiejszym posiedzeniu Rady Miasta.

Karolina Kozłowska z Lewicy Razem wskazywała, że te pieniądze pozwalały ulżyć finansowo rodzicom pomagając chociażby zakupić wózek. Natomiast Aleksandra Smolaga, będąca w stanie błogosławionym, proponowała, iż w przypadku potrzeby szukania przez miasto oszczędności to można albo ograniczyć wydatki na promocję, bądź rozważyć podwyżkę opłat za parkowanie w strefie B.

 

Głosowanie w sprawie miejskiego becikowego planowane jest popołudniu. Dużo zależeć będzie w tej sprawie o radnych SLD oraz współtworzących Koalicję Obywatelską lewicowej Inicjatywy Polskiej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu