Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKampania Radia PiK za ponad 100 tys. zł

Kampania Radia PiK za ponad 100 tys. zł

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 sierpień 2019 18:16

Za półtora miesiąca kampanii wizerunkowej naprzeciwko dworca PKP Radio Pomorza i Kujaw zapłaci firmie Remedia 24 tys. zł, wynika z informacji jaką udzieliła nam rozgłośnia. Za całą kampanie Radio PiK zapłaci 95 tys. zł netto, z VAT-em wartość zamówienia opiewa na 116,8 tys. zł.

 

Radio przyznaje w odpowiedzi na nasze pytania, że wyłączono zastosowanie ustawy o zamówieniach publicznych – przepisy prawa w tym wypadku nie wymagają formalnego postępowania – poinformowano nas – nie mniej jednak Radio PiK SA skierowało zapytania ofertowe do dwóch innych podmiotów.

 

Oferta firmy Remedia, jak wynika z tych wyjaśnień była najkorzystniejsza. Gdyby zastosowano tryb przetargowy, wówczas w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowane musiałoby zostać zestawienie ofert oraz wag poszczególnych elementów oceny postępowania.

 

Najdroższym elementem kampanii było zagospodarowanie ściany przed dworcem PKP, w okresie od 15 lipca do 30 sierpnia, za 24 tys.zł. Natomiast 13 tys. zł kosztowało reklamowanie Radia na megaboadzie na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Fordońskiej w dniach 1-14 sierpnia. 17,4 tys. radio zapłaci za oklejenie i ekspozycję do końca roku reklamy na dwóch wagonach tramwajowych. Za wystawienie namiotu oraz dwóch balonów podczas organizowanej w dniach 13 i 14 lipca przez firmę Remedia Kolacji Radio PiK musi zapłacić 5,6 tys. zł.

 

Do sprawy wrócimy we wrześniu, gdy powinny być już wystawione wszystkie faktury, w celu sprawdzenia czy nie pojawiły dodatkowe koszty.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

  Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

 • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

  Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

 • GDDKiA potwierdza chęć ogłoszenia przetargu na S-10 w przyszłym roku

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przedstawiła plany przetargów na 2021 roku. W tych planach znajduje się ogłoszenie przetargu na liczący dokładnie 50,4 km odcinek drogi ekspresowej S-10 Bydgoszcz – Toruń. W czerwcu minister infrastruktury w podbydgoskim Emilianowie zadeklarował, że przetarg zostanie ogłoszony na przełomie 2020 i 2021 roku.

 • Powiat aleksandrowski znajdzie się w strefie żółtej

  Ostatni tydzień to dość sporo nowych zachorowań na COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim – szczegółowo sytuację omówimy w jutrzejszym raporcie. Od jutra będzie obowiązywać też zaktualizowany podział na strefy z dodatkowymi obostrzeniami. Na tej liście znajdzie się od jutra powiat aleksandrowski, w którym znajduje się miasto uzdrowiskowe Ciechocinek.

Wiadomości z regionu