Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKonfederacja: Musimy zakończyć jałowy spór między PO i PiS, i zając się prawdziwymi problemami

Konfederacja: Musimy zakończyć jałowy spór między PO i PiS, i zając się prawdziwymi problemami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 sierpień 2019 17:23

- Musimy uchronić Polskę przed zapaścią demograficzną i uchronić się przed kryzysem finansów publicznych, który nastąpi jeżeli nic nie zrobimy – wzywa Marcin Sypniewski, który oficjalnie został dzisiaj zaprezentowany jako lider listy wyborczej Konfederacji w okręgu bydgoskim.

W centrum Bydgoszczy zaprezentowano na razie lidera listy wyborczej do Sejmu. Kolejne nazwiska będą zaprezentowane w kolejnych dniach. W inauguracyjnej konferencji oprócz działaczy związany z Januszem Korwin-Mikke wzięli przedstawiciele Ruchu Narodowego oraz formacji Korona Grzegorza Brauna.

 

- Głęboko wierzę, że Polska prawdziwej i realnej zmiany. Wszystkie inne partie rządzą nami od lat. To one odpowiadają za ucieczkę milionów ludzi za granicę, za gigantyczny dług publiczny i za zapaść w służbie zdrowia – mówił Marcin Sypniewski - SLD, PSL, Platforma, PiS rządzą od wielu lat, to one tworzą ten system, który funkcjonuje od wielu lat w Polsce, a my z tym systemem walczymy.

 

Zdaniem Sypniewskiego programy socjalne rządu PiS nie rozwiązują w żaden sposób problemów demograficznych - Receptą na uzdrowienie sytuacji w Polsce nie jest masowe rozdawnictwo, nie można rozdawać pieniędzy na prawo i lewo, to nie jest żaden program. Od tego się nie wzbogacimy. Sukces gospodarczy bierze z odważnej obniżki podatków i z wolności. To wolność jest receptą, to wolność jest tą prawdziwą zmianą, której Polska potrzebuje. Wierzę na poparcie ludzi młodych dla Konfederacji, bo to jest ostatnia szansa by coś zmienić. Efekt 500 Plus nie działa, cały czas wisi nad nami katastrofa demograficzna i jeżeli mamy wdrażać zmiany systemu, to właśnie teraz, bo później będzie za późno.

 

Kandydatem Konfederacji do Senatu z okręgu bydgoskiego ma być Leszek Posłuszny.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz świętuje stulecie

    Jeszcze przed kilkoma tygodniami planowano dość bogate obchody 100 rocznicy założenia Polonii Bydgoszcz – miał się odbyć turniej drużyn założonych w 1920 roku przez Powstańca Wielkopolskiego Edmunda Szyca oraz zawody żużlowe z najlepszymi zawodnikami na świecie. Własny scenariusz napisał koronawirus, choć być może część tych zamiarów uda się zrealizować nieco później.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • Czy Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy się odbędą?

    Pierwotnie w dniach 2-7 czerwca na stadionie bydgoskiego Zawiszy miały się odbyć VII Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy. Patrząc na bydgoski kalendarz imprez sportowych – miało być to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych nad Brdą. Bydgoszcz to wydarzenie organizowała pierwszy raz.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja

Wiadomości z regionu