Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW sobotę reorganizacja ruchu w centrum Bydgoszczy

W sobotę reorganizacja ruchu w centrum Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 10 maj 2019 07:52

Na temat odbywających się w sobotę 11 maja zgromadzeń w centrum Bydgoszczy, w tym Marszu Równości, media piszą już od kilku tygodni. Z powodu tych wydarzeń w godzinach 13:00 – 17:00 dojdzie do czasowego zamknięcia ruchu, a także przerw w ruchu tramwajowym.

 

Trasa Marszu Równości przejdzie m.in. ulicami Focha, Królowej Jadwigi, przez rondo Grunwaldzkie, ulicę Kruszwicką, Plac Poznański i ulicę Grudziądzką. To właśnie w tych miejscach dojdzie do utrudnień komunikacyjnych.  Ruch będzie utrudniony również na obszarze starówki, gdzie ulicami Grodzką, Podwale i Pod Blankami przejdzie Marsz Normalności.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Poczta Polska gratuluje Zawiszy awansu

    Za naszym pośrednictwem gratulacje z okazji awansu Zawiszy do IV ligi złożył dyrektor Regionu Bydgoszcz Poczty Polskiej Karol Górski. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej Poczta Polska wyemitowała znaczek i kartkę pocztową poświęconą bydgoskiemu Zawiszy.

  • Zawisza ,,gromiąc” żegna się z okręgówką

    Już przed meczem było wiadome, że jego wynik nie będzie miał specjalnego znaczenia, bowiem Zawisza awans do IV ligi wywalczył już kilka tygodni temu. Było to jednak pożegnanie z V ligą i wokół tego pożegnania budowano cały spektakl. Można jednak powiedzieć, że Zawisza w dobrym stylu pożegnał się z okręgówką.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.