Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMartyria zaprasza na modlitwę w intencji ofiar zamachów na Sri Lance

Martyria zaprasza na modlitwę w intencji ofiar zamachów na Sri Lance

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 23 kwiecień 2019 12:03

W poniedziałek wieczorem na chwilę wygaszony został Most Uniwersytecki jako wyraz solidarności ze Sri Lanką, gdzie w niedzielę doszło do krwawych zamachów terrorystycznych, w wyniku których zginęło blisko 300 osób, a kilkaset odniosło obrażenia. Jutro (środa) na Msze Świętą do Fordonu zaprasza Martyria.

 

W ramach ,,Akademickich Dwudziestek” Duszpasterstwo Akademickie ,,Martyria” o godzinie 20:00 w kaplicy parafii Matki Bożej Królowej Męczenników przy Dolinie Śmierci, organizuje Msze Świętą w intencji ofiar zamachów na Sri Lance. Po jej zakończeniu odmówiona zostanie modlitwa różańcowa.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas