Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMartyria zaprasza na modlitwę w intencji ofiar zamachów na Sri Lance

Martyria zaprasza na modlitwę w intencji ofiar zamachów na Sri Lance

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 23 kwiecień 2019 12:03

W poniedziałek wieczorem na chwilę wygaszony został Most Uniwersytecki jako wyraz solidarności ze Sri Lanką, gdzie w niedzielę doszło do krwawych zamachów terrorystycznych, w wyniku których zginęło blisko 300 osób, a kilkaset odniosło obrażenia. Jutro (środa) na Msze Świętą do Fordonu zaprasza Martyria.

 

W ramach ,,Akademickich Dwudziestek” Duszpasterstwo Akademickie ,,Martyria” o godzinie 20:00 w kaplicy parafii Matki Bożej Królowej Męczenników przy Dolinie Śmierci, organizuje Msze Świętą w intencji ofiar zamachów na Sri Lance. Po jej zakończeniu odmówiona zostanie modlitwa różańcowa.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Poczta Polska gratuluje Zawiszy awansu

    Za naszym pośrednictwem gratulacje z okazji awansu Zawiszy do IV ligi złożył dyrektor Regionu Bydgoszcz Poczty Polskiej Karol Górski. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej Poczta Polska wyemitowała znaczek i kartkę pocztową poświęconą bydgoskiemu Zawiszy.

  • Zawisza ,,gromiąc” żegna się z okręgówką

    Już przed meczem było wiadome, że jego wynik nie będzie miał specjalnego znaczenia, bowiem Zawisza awans do IV ligi wywalczył już kilka tygodni temu. Było to jednak pożegnanie z V ligą i wokół tego pożegnania budowano cały spektakl. Można jednak powiedzieć, że Zawisza w dobrym stylu pożegnał się z okręgówką.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.