Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCo zrobić ze zwiędniętą choinką?

Co zrobić ze zwiędniętą choinką?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 14 styczeń 2019 12:33
Co zrobić ze zwiędniętą choinką? Fot: Balazs Dudas

Czas świąt już za nami, w wielu domach goszczą jeszcze świąteczne drzewka, czyli choinki. Ich żywot nie jest jednak zbyt długi, natomiast zwiędnięte drzewko może stanowić problem. Ratusz radzi co zrobić w takiej sytuacji.

Choinki mogą być odbierane w ramach odbioru odpadów wielkogabarytowych, które odbierane są zgodnie z harmonogramem raz w miesiącu. Wystarczy zwiędniętą choinkę wystawić dzień przed planowanym odbiorem tak jakbyśmy wystawiali np. stary mebel. Harmonogramy dla poszczególnych ulic dostępne są na stronie - http://www.czystabydgoszcz.pl/choinki-odbieramy-w-terminach-odbioru-odpadow-wielkogabarytowych/

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

    Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

  • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

    Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu