Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCo zrobić ze zwiędniętą choinką?

Co zrobić ze zwiędniętą choinką?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 14 styczeń 2019 12:33
Co zrobić ze zwiędniętą choinką? Fot: Balazs Dudas

Czas świąt już za nami, w wielu domach goszczą jeszcze świąteczne drzewka, czyli choinki. Ich żywot nie jest jednak zbyt długi, natomiast zwiędnięte drzewko może stanowić problem. Ratusz radzi co zrobić w takiej sytuacji.

Choinki mogą być odbierane w ramach odbioru odpadów wielkogabarytowych, które odbierane są zgodnie z harmonogramem raz w miesiącu. Wystarczy zwiędniętą choinkę wystawić dzień przed planowanym odbiorem tak jakbyśmy wystawiali np. stary mebel. Harmonogramy dla poszczególnych ulic dostępne są na stronie - http://www.czystabydgoszcz.pl/choinki-odbieramy-w-terminach-odbioru-odpadow-wielkogabarytowych/

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Gastronomia ma dosyć, kolejni przedsiębiorcy zapowiadają bunt. W ten sposób jednak pandemia nie zniknie

    W połowie października rząd wprowadził zakaz stacjonarnego funkcjonowania restauracji i innych obiektów gastronomicznych – jak zapowiadano na 2 tygodnie, aby wypłaszczyć krzywą zachorowań na COVID-19. Na 2 tygodniach się jednak nie skończyło, bowiem minęły już jakieś 3 miesiące, stąd też po zapowiedzi wydłużenia zakazu przynajmniej do końca stycznia, nieoficjalnie mówi się nawet o tym, że może to potrwać do kwietnia, części przedsiębiorców puszczają nerwy.

    Etykiety: covid19
  • W poniedziałek uczniowie wracają do szkół

    18 stycznia do szkół wracają uczniowie klas I-III szkół podstawowych i szkół specjalnych, wracają także zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe w kształceniu zawodowym; podpisałem rozporządzenie w tej sprawie - poinformował w czwartek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

     

Wiadomości z regionu