Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSzef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę”

Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę”

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 29 listopad 2018 17:10
Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę” Fot: Bartosz Bieliński

Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych przekazało szefowi Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Miejskiej symboliczną ,,kartę miejską”, chcąc go zachęcić do korzystania z transportu zbiorowego Zdaniem Pawła Górnego w ten sposób będzie wstanie zobaczyć, że komunikacja miejska nie funkcjonuje idealnie.

 

- Chcemy zaproponować, aby dyrektor jeździł komunikacją miejską, dlatego dajemy mu symboliczny bilet oraz 256 zł na bilet kwartalny – poinformował Paweł Górny – Wychodzimy z założenia, że nie zdaje sobie on do końca z problemów z jakimi borykają się pasażerowie komunikacji miejskiej, bowiem nie jeździ nią.

 

Górny wskazywał na jeżdżące z opóźnieniami autobusy i tramwaje, problemy z dystrybucją biletów oraz nieskutecznie reagującą na powstałe zdarzenia informacje pasażerską.

 

Symboliczną ,,kartę miejską" wraz z kwotą 256 zł Paweł Górny został w ratuszowej kancelarii.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co dalej z ligą? Jednak nikt nie śpieszy się z decyzją

    Jest to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców piłkarskich, choć pewnie już wielu pogodziło się z tym, że w tym sezonie piłkarze nie wyjdą na boisko. Decyzje PZPN planował ogłosić w tym tygodniu, ale teraz mówi się, że być może warto poczekać z nią do maja.

  • W tym tygodniu zapaść ma decyzja co dalej z rozgrywkami

    Do 26 kwietnia w Polsce nie odbędzie się żaden mecz piłkarski – tyle wiemy na pewno. W rozmowie ze Sportowymi Faktami prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznaje, że jest pewien plan na dokończenie rozgrywek we wszystkich ligach, który poznać mamy albo pod koniec tego tygodnia, albo na początku przyszłego.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 05.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie –241

- stwierzone zgony - 2

- liczba osób hospitalizowanych – 176

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 12477

- liczba osób objętych nadzorem – 949

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów

Wiadomości z regionu