Jesteś tutaj: HomeBydgoszczGangster zatrzymany pod Bydgoszczą

Gangster zatrzymany pod Bydgoszczą

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 22 listopad 2018 16:07
Gangster zatrzymany pod Bydgoszczą Fot: KWP

Bydgoscy policjanci zatrzymali Jaromira M.O. pseudonim ,,Jurgen”, który poszukiwany był od kilku miesięcy listem gościem za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej, gangu ,,Kadafiego”. Lider tej grupy również jest poszukiwany.

Gang ,,Kadafiego” zajmował się m.in. handlem narkotykami oraz czerpaniem korzyści z prostytucji, a także rozbojami i wymuszeniami. Wartość wprowadzonych na rynek narkotyków szacuje się na około 20 mln zł. Była to swego czasu największa grupa przestępcza w województwie kujawsko-pomorskim, aż do 2011 roku, gdy została rozbita przez policjantów.

 

,,Jurgen” został zatrzymany na działce w Samociązku (gmina Koronowo), gdzie ukrywał się. Jak informują policjanci był zaskoczony i nie stawiał oporu.

 

Na wolności znajduje się cały czas Tomasz B. ,,Kadafi', który w lutym został skazany na 15 lat pozbawienia wolności. Na wolność wyszedł dzięki wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tys. zł. Mężczyzna zaczął się ukrywać, również za nim wydany został list gończy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co dalej z ligą? Jednak nikt nie śpieszy się z decyzją

    Jest to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców piłkarskich, choć pewnie już wielu pogodziło się z tym, że w tym sezonie piłkarze nie wyjdą na boisko. Decyzje PZPN planował ogłosić w tym tygodniu, ale teraz mówi się, że być może warto poczekać z nią do maja.

  • W tym tygodniu zapaść ma decyzja co dalej z rozgrywkami

    Do 26 kwietnia w Polsce nie odbędzie się żaden mecz piłkarski – tyle wiemy na pewno. W rozmowie ze Sportowymi Faktami prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznaje, że jest pewien plan na dokończenie rozgrywek we wszystkich ligach, który poznać mamy albo pod koniec tego tygodnia, albo na początku przyszłego.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 05.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie –241

- stwierzone zgony - 2

- liczba osób hospitalizowanych – 176

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 12477

- liczba osób objętych nadzorem – 949

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów

Wiadomości z regionu