Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSypniewski chce skończyć z wandalami

Sypniewski chce skończyć z wandalami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 05 wrzesień 2018 16:37

Planujący kandydować na prezydenta Bydgoszczy Marcin Sypniewski zapowiedział, że jak wygra wybory wprowadzi program zero tolerancji dla wandali i niszczących przestrzeń publiczną. Jednocześnie chce on zliberalizować zasady spożywania alkoholu w miejscach publicznych.

Na środowej konferencji prasowej Sypniewski zapowiedział, że jeżeli zostanie wybrany prezydentem Bydgoszczy, zamierza z pieniędzy miejskich wesprzeć Policję, wykupując dodatkowe patrole na terenie miasta. Policjanci mieliby również patrolować w większym stopniu Bydgoszcz w godzinach nocnych. Również Straż Miejska miałaby w większym stopniu niż obecnie pojawiać w miejscach mających sławę niebezpiecznych.

 

Wobec wandali w jego opinii należy wytaczać pozwy oraz publikować publicznie ich wizerunek, co ma zniechęcić do niszczenia mienia publicznego.

 

Sypniewski uważa również, że na bulwarach oraz w Myślęcinku można by utworzyć strefy, gdzie dozwolone będzie spożywanie alkoholu. Takie decyzje należy jednak wcześniej skonsultować z radami osiedli.

 

Marcin Sypniewski ma być kandydatem komitetu Czas Bydgoszczy CB2018.pl. Mowa o czasie przyszłym, bowiem na chwilę obecną PKW nie zarejestrowała jeszcze żadnych kandydatów.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

  Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

 • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

  Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

 • Minister rolnictwa o PiS: ze zwierzęcia robi boga i dehumanizuje człowieka

  Ostatnie komunikaty wskazują, że kryzys w obozie Zjednoczonej Prawicy jest już bliski zażegnania, nowy front otwiera natomiast swoimi wypowiedziami minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski – jeden z dwóch ministrów konstytucyjnych reprezentujących województwo kujawsko-pomorskie, którego los w resorcie wydaje się przesądzony.

 • 84 zakażenia koronawirusem w DPS-ie w Wilkowiczkach

  84 zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdziły testy w Domu Pomocy Społecznej w Wilkowiczkach – poinformował w piątek PAP rzecznik prasowy wojewody kujawsko-pomorskiego Adrian Mól. Zakażonych jest 76 pensjonariuszy – mężczyzn niepełnosprawnych intelektualnie.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu