Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBruski: Poseł Latos póki co nic jeszcze nie zbudował

Bruski: Poseł Latos póki co nic jeszcze nie zbudował

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 30 sierpień 2018 23:55

W środę pisaliśmy o konferencji prasowej posła Tomasza Latosa, kandydata PiS na prezydenta Bydgoszczy, którzy zarzucał prezydentowi Rafałowi Bruskiemu, że przebudowa płyty Starego Rynku trwa kilkanaście miesięcy. Prezydent Rafał Bruski dziwi się parlamentarzyście, któremu zarzuca brak podstawowej wiedzy.

- Poseł Latos póki co nic nie zbudował. Wczoraj zachęciłem go, żeby przyszedł, przejdziemy, spotkamy się z wykonawcą, wykonawca powie jak wygląda proces technologiczny budowy jakiejkolwiek, w tym wypadku płyty. Niech zdobędzie wiedzę i wtedy podyskutujmy - odnosi się do konferencji prasowej posła Tomasza Latosa, prezydent Rafał Bruski.

 

Po konferencji Latosa, radny PO Jakub Mikołajczak zaprosił w imieniu prezydenta Bruskiego, parlamentarzystę na wspólny spacer. Poseł z tej propozycji nie skorzystał.

 

Warte obejrzenia

  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

  • Włocłavia pokonuje Sportis – rozpoczynamy mecze na szczycie

    Aż 13 kolejek musieliśmy czekać do pierwszego pojedynku pomiędzy zespołami z grupy tzw. czterech pretendentów do wygrania ligi – w sobotę w Łochowie Sportis podejmował lidera Włocłavię Włocławek (faktycznie zespół ten rozegrał jeden mecz więcej). Mecz ten był bardzo emocjonujący, pokazujący, iż w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu