Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMecz o trochę inną stawkę

Mecz o trochę inną stawkę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 01 lipiec 2018 00:21
Mecz o trochę inną stawkę Fot: Łukasz Okoński / UMB

Już po raz czwarty odbył się bydgoski Wielki Mecz Charytatywny, w którym naprzeciwko siebie stanęli politycy i dziennikarze, na rzecz wsparcia organizacji wypoczynku letniego dla podopiecznych domów dziecka. Zabawa była przednia, udało się też zebrać ponad 27 tys. zł.

Tegoroczny mecz był trochę inny, nie tylko z powodu, iż jego gospodarzem był Kompleks Sportowy ,,Zawisza”.W tym roku do zabawy zaproszono bowiem samorządowców z gmin współtworzących Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz.

 

Poprzednie edycje zdominowała drużyna dziennikarzy. Dzisiaj spotkanie było bardziej wyrównane, choć przedstawiciele mediów wygrali mecz ponownie w stosunku 4:2.

 

 

 

Stawką tego meczu nie był jednak wynik, ale pomoc dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Bydgoszczy oraz na terenie Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. Dzięki sponsorom udało się zebrać 26,2 tys. zł. Uczestnicy i publiczność do puszek dorzucili 1070 zł.

 

Warte obejrzenia

  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

  • Włocłavia pokonuje Sportis – rozpoczynamy mecze na szczycie

    Aż 13 kolejek musieliśmy czekać do pierwszego pojedynku pomiędzy zespołami z grupy tzw. czterech pretendentów do wygrania ligi – w sobotę w Łochowie Sportis podejmował lidera Włocłavię Włocławek (faktycznie zespół ten rozegrał jeden mecz więcej). Mecz ten był bardzo emocjonujący, pokazujący, iż w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu