Jesteś tutaj: HomeBydgoszczDzisiaj czwarty Wielki Bydgoski Mecz Charytatywny

Dzisiaj czwarty Wielki Bydgoski Mecz Charytatywny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 30 czerwiec 2018 00:06

Po raz czwarty naprzeciwko sobie staną na boisku dziennikarze i politycy. Stawką meczu będzie przede wszystkim wsparcie letniego wypoczynku dla dzieci z domów dziecka. W tym roku po raz pierwszy gospodarzem meczu będzie Kompleks Sportowy Zawisza przy ulicy Gdańskiej 163.

Mecz rozpocznie się w niedziele o godzinie 14:00 na bocznym boisku kompleksu Zawiszy. Wstęp dla publiczności oczywiście wolny.

 

Tegoroczna formuła meczu będzie nieco inna niż w latach ubiegłych, bowiem do udziału zaproszono również samorządowców z pozostałych gmin tworzących Metropolie Bydgoszcz. Będzie to zatem bardziej metropolitalny niż bydgoski mecz.

 

W tym roku dochód z meczu przekazany zostanie Bydgoskiemu Zespołowi Placówek Opiekuńczo Wychowawczych oraz jednemu z Domów Dziecka w obszarze metropolii.

 

Warte obejrzenia

  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

  • Włocłavia pokonuje Sportis – rozpoczynamy mecze na szczycie

    Aż 13 kolejek musieliśmy czekać do pierwszego pojedynku pomiędzy zespołami z grupy tzw. czterech pretendentów do wygrania ligi – w sobotę w Łochowie Sportis podejmował lidera Włocłavię Włocławek (faktycznie zespół ten rozegrał jeden mecz więcej). Mecz ten był bardzo emocjonujący, pokazujący, iż w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu