Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKomisja rozstrzygnęła konkurs na dyrektora Szpitala Miejskiego

Komisja rozstrzygnęła konkurs na dyrektora Szpitala Miejskiego

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 22 czerwiec 2018 14:21

Komisja konkursowa powołana w sprawie wyboru dyrektora Szpitala Miejskiego na kolejne lata, po zapoznaniu się z koncepcjami funkcjonowania szpitala oraz po wysłuchaniu kandydatów postanowiła zarekomendować powierzenie tej funkcji dotychczasowej dyrektor.

Na rozmowy z komisją stawiła się dzisiaj czwórka kandydatów, z piątki ubiegających się o funkcję dyrektora szpitala. Komisja rekomenduje dalsze pełnienie obowiązków dyrektora przez Annę Lewandowską.

 

Powołanie Lewandowskiej do dalszego pełnienia obowiązków należeć będzie do kompetencji prezydenta Bydgoszczy. Wydaje się to jednak formalnością.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • AFP: Covid-19 zabił jak dotąd ponad 2 mln osób, zakaziło się ponad 94 mln

    Od początku pandemii koronawirusem na całym świecie wykryto ponad 94 450 660 zakażeń, Covid-19 zabił ponad 2 022 740 osób - podaje w niedzielę AFP, w oparciu o oficjalne statystyki poszczególnych krajów i dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

    Etykiety: covid19
  • Jurek Owsiak: 29. Finał WOŚP gotowy pod względem organizacyjnym i sanitarnym

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gotowa do 29. finału, nietypowego ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia. Tegoroczna akcja charytatywna to już blisko 8 tys. puszek stacjonarnych, 12 tys. eSkarbonek, prawie 1,4 tys. sztabów oraz rzesza wolontariuszy. – Liczymy się z tym, że w czasie pandemii zebranych pieniędzy może być dużo mniej. Ale zbiórka już trwa i o dziwo jednego dnia potrafi przybyć na naszym koncie ponad milion złotych. W tych czasach to nieprawdopodobna suma – mówi Jurek Owsiak, pomysłodawca i prezes Fundacji WOŚP. Finał rozpocznie się w sobotę 30 stycznia wieczorem.

    Etykiety: WOŚP

Wiadomości z regionu