Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTrwa remont śluzy Okole (zdjęcia lotnicze)

Trwa remont śluzy Okole (zdjęcia lotnicze)

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 26 maj 2018 11:02
Trwa remont  śluzy Okole (zdjęcia lotnicze) Fot: Dream White Studio www.StudioDW.pl

Do końca października powinien zakończyć się remont śluzy nr 3 Kanału Bydgoskiego Okole. Obecnie przez śluzę nie przepływa kanał, w jej wnętrzu pracuje natomiast ciężki sprzęt.

Remont śluzy wykonuje firma ,,EKO-WOD”, która zgodnie z kontraktem ma zachować zabytkowy jej charakter, dlatego też stosowane są rozwiązania technologiczne sprzed półtora wieku.

 

 

 

 

 

 

W tle widoczny jest węzeł Zachodni.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu